Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

Görevde Yükselme Eğitim Kitapları


Soru 1: Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünde hangi kitaplar satılmaktadır?

Cevap 1: Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünde Aday memurların eğitimi ile Devlet Memurlarının görevde yükselme eğitimlerine ilişkin kitaplar satılmaktadır.

Soru 2: Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü iletişim bilgileri nelerdir?

Cevap 2: Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü ile; Telefon :0312 419 23 09 ve faks: 0 312 419 23 09 numaraları ile iletişim kurulabilir.

Soru 3: Bu kitapların satış fiyatları kaç TL. dır.

Cevap 3: Bu kitaplardan: Aday memurların eğitimine ilişkin olarak satılan; Aday memurların Temel Eğitim Ders notları I., Aday Memurların Temel Eğitim Ders Notları II ve Aday Memurların Temel Eğitim Programı ve Soruları kitapları olmak üzere 3 kitaptan oluşmakta ve takım olarak 25 TL. dan satılmaktadır. Devlet Memurlarının Görevde yükselme Eğitimlerine ilişkin olarak Görevde Yükselme Eğitimi Ders Notları kitabı da 10 TL.dan satılmaktadır.

Soru 4: Bu kitaplar nasıl temin edilmektedir?

Cevap 4: Bu kitaplar Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü İzmir 2 Caddesi Numara 41 Kızılay/ANKARA adresinde satılmaktadır. Ayrıca bu kitaplar kargo şirketleri ile de ulaştırılabilmektedir Bunun için Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Türkiye Halk Bankası Göbaşı Şubesi/ANKARA 80000018 Banka Hesap Numarasına istenilen kitap sayısı kadar bedelinin yatırılarak, alınacak banka dekontunun üzerine alıcının adı, soyadı, adresi, telefonu ve talep ettiği kitabın adının yazılarak, 0 312 419 23 09 numaralı Faksa gönderildiği takdirde . Kargo ücreti alıcıya olmak üzere temin edinilebilmesi de mümkün bulunmaktadır.

Soru 5: 1000 adet ve daha üzeri kitap alınmak istenildiğinde ne yapılması gerekmektedir?

Cevap 5: Kitap talep edilmeden 15 gün önce Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne telefon ile bildirilmesi gerekmektedir.

Soru 6: Satın alınan kitaplar için fatura verilmekte midir?

Cevap 6: Yapılan kitap satışları için fatura yada Muhasebe mutemedi yetkilisi alındısı verilmektedir.

Soru 7: : İşletme Müdürlüğünün vergi dairesi numarası nedir?

Cevap 7: Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Vergi Numarası : Mithatpaşa Vergi Dairesi 1460433711 dir.
Yorumlar Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Diğer yorumlar
Total Visit:
Total Rank:
Total Rankers:
Total Comments:

WEB Marangoz